Parę słów o gabinecie

 

Setki zabiegów, wyregulowanych brwi, oczyszonych twarzy i przekłutych uszu - tak pewnie wyglądałaby moja praca w statystykach. Gdybym tylko je prowadziła. Ważniejsza jednak, niż liczby, jest dla mnie satysfakcja z dobrze wykonaniej pracy i zadowolenie klientów.

Dlaczego panie wychodzą z mojego gabinetu zadowolone, a później do niego wracają? Bo wiem, jak im pomóc. Robię to od ponad trzydziestu lat! Gdy zaczynałam pracę, polska, PRL-owska rzeczywistość skrzeczała, a szczytem marzeń każdej damy była czarna henna, oczyszczanie i maseczka pielęgnacyjna z Poleny. Teraz to już tylko wspominienie - klientka może wyjść z gabinetu nie tylko z pięknie wyregulowanymi brwiami, ale też o kilka wiosen młodsza, bo kosmetologia pędzi do przodu i jest w stanie dziś zaoferować prawdziwe cuda. 

Dlatego mojej ofercie znajdziecie nie tylko klasyczne, ponadczasowe zabiegi, ale też najnowocześniejsze terapie, które w spektakularny i szybki sposób poprawiają kondycję skóry. Specjalizuję się w karboksyterapii i mezoterapii igłowej, przez wiele gwiazd uważanych za alternatwę dla chirurgii plastycznej i do niedawna zarezerwowanych wyłącznie dla gabinetów lekarskich. Wykonuję też peelingi medyczne, mikrodermabrazję diamentową, lifting falami radiowymi RF, depilację woskiem i szereg innych zabiegów (TUTAJ SPRAWDZISZ, JAKICH) poprzedzonych wnikliwą rozmową oraz analizą problemów i potrzeb skóry. Używam najlepszych dostępnych na rynku kosmetyków i sprzętów wyłącznie renomowanych firm. Olbrzymie doświadczenie wsparte nieustanną nauką i szkoleniami - to z pewnością moje największe atuty. Serdecznie zapraszam!

Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć

- Coco Chanel