Jeden z najstarszych, ale niestety - coraz częściej pomijany aspekt kosmetologii. Tymczasem dla wielu osób klasyczne oczyszczanie to jedyny sposób na zdrową i ładną cerę. Skóra tłusta i trądzikowa wymaga regularnych wizyt połączonych z odpowiednią pielęgnacją domową - lata pacy nauczyły mnie, że tylko wspólnym wysiłkiem i dyscypliną możemy osiągnąć pełen sukces. Podstawą są więc nie tylko spotkania w gabinecie, ale też wiedza na temat własnej skóry i jej odpowiedniej pielęgnacji, którą przekazuję podczas pierwszego zabiegu. Skóra tłusta jest niezwykle "chimeyczna" i lubi się zmieniać z dnia na dzień, ważne więc, aby nauczyć się reagować szybko i adekwatnie w zależności od problemu.

Do zabiegów oczyszczających należy zaliczyć klasyczne, manualne usuwanie zmian trądzikowych, peeling kawitacyjny oraz mikrodermabrazję, która rozpoczyna wiele zabiegów.

Wiele skór tłustych świetnie reaguje na serię zabiegów ściągających i zamykających pory, ograniczających błyszczenie, poprawiających wygląd i ułatwiających domową pielęgnację. Często zabiegi te wykonuję z użyciem delikatnych kwasów i enzymów, glinek, alg.

Zabiegi oczyszczające cena - od 100 zł  (sprawdź CENNIK)

Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć

- Coco Chanel