Zabiegi pielęgnacyjne

Wykonywane w regularnych odstępach czasu są dobrą alternatywą dla zabiegów bardziej inwazyjnych, m.in. mezoterapii czy karboksyterapii. Poprawiają kondycję skóry, wzmacniają jej barierę ochronną, uelastyczniają, nawilżają, napinają, dotleniają, ujędrniają.

Dobierane indywidualnie, w zależności od pory roku i oczekiwań klienta. Inne zabiegi dedykowane są skórom młodym, a inne dojrzałym. Osobom młodym zależy gównie na relaksie i nawilżeniu, często proponuję im też delikatne zabiegi przeciwzmarszczkowe. Dla osób starszych idealne są zabiegi antyage'owe - regenerujące, ujędrniające i odbudowujące skórę, które świetnie sprawdzają się z połączeniu z mezoterapią (kliknij i czytaj więcej) i karboksyterapią (kliknij i czytaj dalej).

Jesienią i zimą najlepiej sprawdzają się zabiegi z użyciem kwasów (kliknij i czytaj więcej) oraz regeneujące. Bardzo popularne są też zabiegi bankietowe, które świetnie sprawdzają się przed uroczystościami. Wiosną przygotowujemy skórę do wakacji - nawilżamy ją i odżywiamy. A latem główny nacisk kładziemy na ochronę przed promieniowaniem słonecznym.

Zabiegi są niezwykle przyjemne i odprężające, zawsze połączone z relaksującym masażem i ultradźwiękami. Używam wyłącznie najlepszych kosmetycznych marek, m.in. Rhonda Alison, Kleraderm, Medex Fusion. Lady Esther, Bandi, Arkana.

Zabiegi pielęgnacyjne cena - od 100 zł (sprawdź CENNIK)

Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć

- Coco Chanel